Sempozyum katılım ücreti erken kayıtta öğrenciler için 100TL, diğer katılımcılar için 200TL; geç kayıtta ise öğrenciler için 150TL, diğer katılımcılar için 300TL’dir. Katılım ücretine sempozyum dosyası, katılım belgesi, yaka kartı, program kitapçığı, bloknot, kalem, 2 gün boyunca öğle yemeği, çay-kahve ikramları ve kokteyl yemeği dahildir.

Dinleyici: Ücretsizdir (Sempozyum ekstralarından yararlanamazlar).

Önemli Not

  • Bildirisi kabul edilen yazar/yazarların katılım ücretini sempozyum takviminde belirtilen tarihe kadar aşağıdaki hesap bilgileriyle birlikte belirtilen hesap numarasına yatırmaları gerekmektedir. Aktarılacak miktarın havale ücreti katılımcılar tarafından ödenecektir. Dekonta bildiri sahibinin adı ve soyadı açıklaması yazdırılmalıdır. Banka dekontu,  aşağıda yer alan kesin kayıt formu doldurularak formda yer alan dosya yükle bölümünden yüklenmelidir.
  • Birden fazla yazarı olan bildirilerin kabul edilmesi durumunda, sadece katılım ücretini ödeyen ve/veya bildiriyi sunan kişi bildiri kitabını alabilecek ve sempozyum ekstralarından yararlanabilecektir. Diğer yazarlar ise, katılım ücretini ödemeleri halinde bildiri kitabı edinebilecek ve sempozyum ekstralarından yararlanabileceklerdir.

BANKA ADI: Türkiye İş Bankası Necatibey Şubesi/ANKARA
HESAP ADI: Ankara Üniversitesi Rektörlüğü/Türkiye Coğrafyası Araştırma ve Uygulama Merkezi
Hesap No: 4222-1005426
IBAN: TR40 0006 4000 0014 2221 0054 26