Dekont Gönderimi


Sempozyum katılım ücreti öğrenciler ve poster ile katılanlar için 100TL, diğer katılımcılar için 200TL’dir. Katılım ücretine sempozyum dosyası, katılım belgesi, yaka kartı, program kitapçığı, bloknot, kalem, sempozyum boyunca öğle yemeği, çay-kahve ikramları ve kokteyl dahildir.

Dinleyici: Ücretsizdir (Sempozyum ekstralarından yararlanamazlar).

Önemli Not

  • Katılım ücreti, sempozyum takviminde belirtilen tarihine kadar aşağıdaki hesap bilgileriyle birlikte belirtilen hesap numarasına yatırılacaktır. Aktarılacak miktarın havale ücreti katılımcılar tarafından ödenecektir. Dekonta bildiri sahibinin adı ve soyadı açıklaması yazdırılmalıdır. Banka dekontu,  aşağıda yer alan kesin kayıt formu doldurularak formda yer alan dosya yükle bölümünden yüklenmelidir.
  • Birden fazla yazarı olan bildirilerin kabul edilmesi durumunda, sadece katılım ücretini ödeyen ve/veya bildiriyi sunan kişi bildiri kitabını alabilecek ve sempozyum ekstralarından yararlanabilecektir. Diğer yazarlar ise, katılım ücretini ödemeleri halinde bildiri kitabı edinebilecek ve sempozyum ekstralarından yararlanabileceklerdir.
  • Bir yazar 2’den fazla sunum yapamaz fakat ikiden fazla bildiri sunumuna ortak olabilir. 2 bildiri sunacak yazarların her bildiri için ayrı katılım ücreti ödemesi gerekmektedir.
  • Kesin kayıt sırasında öğrenci indiriminden yararlanacak olan katılımcıların kayıt formunu doldururken öğrenci olduğuna dair belgeyi (öğrenci belgesi, güncel öğrenci kimlik kartı) ibraz etmesi gerekmektedir. Aksi takdirde katılımcılar tam kayıt ücreti ödeyecektir.

BANKA ADI: Türkiye İş Bankası Necatibey Şubesi/ANKARA
HESAP ADI: Ankara Üniversitesi Rektörlüğü/Türkiye Coğrafyası Araştırma ve Uygulama Merkezi
Hesap No: 4222-1005426
IBAN: TR40 0006 4000 0014 2221 0054 26

Bildiri/Poster Ücreti Kayıt Formu

Adınız Soyadınız

Bildiri Başlığınız

Kurumunuz

Diğer Yazarlar (Varsa belirtiniz. Her yazardan sonra (;) ile ayırınız)

E-posta Adresiniz

Dekontunuzu yükleyiniz

Öğrenci Belgenizi yükleyiniz